Nasza Oferta

Jako firma pośrednicząca w zakresie obsługi kredytowej oferujemy bardzo szerokie usługi z zakresu kredytów, pożyczek oraz leasingu.
Oferujemy kredyty hipoteczne, gotówkowe, a także specjalne pakiety kredytowe dla firm:

Kredyty Hipoteczne

Kredyty Hipoteczne

Szeroka oferta kredytów hipotecznych i doskonałe warunki kredytowe, które możemy zaoferować naszym klientom, wynikają z wieloletniej współpracy z bankami, a także z biurami nieruchomości oraz deweloperami.

Prócz oferty kredytowej możemy naszym klientom zaoferować szerokie spektrum współpracy, począwszy od udzielania wszelkich niezbędnych informacji, poprzez realizację kredytu, aż po jego ubezpieczenie i ewentualne zabezpieczenie nieruchomości. Pełne wsparcie przed otrzymaniem kredytu oraz po jego otrzymaniu to najważniejsza zaleta naszej oferty kredytów hipotecznych.

Kredyty Gotówkowe i Konsolidacyjne

Kredyty Gotówkowe i Konsolidacyjne

Dzięki współpracy z niemalże wszystkimi bankami na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze możliwości kredytowania w zakresie kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych. Złożone przez nas wnioski rozpatrywane są w trybie ekspresowym, a dzięki naszej współpracy i wieloletniemu doświadczeniu, koszt całościowy kredytowania jest bardzo niski. Kredyty te doskonale sprawdzają się przy zakupie dowolnego produktu lub usługi, a także przy konsolidacji droższych kredytów, którymi już państwo jesteście obciążeni.

Kredyty Firmowe

Kredyty Firmowe

Bardzo szeroka oferta kredytów dla firm to efekty doświadczenia i wieloletniej współpracy na linii pośrednictwa pomiędzy firmami oraz bankami i instytucjami leasingowymi. Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka oferta specjalnych produktów dla firm zapewni Państwu dostęp do najlepszych usług kredytowych na rynku.

Kredyty na bieżącą działalność Duży kontrakt? Chwilowe problemy z płynnością finansową? Szansa na rozwój? Zawsze w takich okolicznościach niezbędne jest finansowanie bieżącej działalności firmy, tak aby nie utracić stabilności finansowej przedsiębiorstwa. W naszej ofercie posiadamy dużą ilość specjalnych rozwiązań w zakresie kredytów przeznaczonych na działalność przedsiębiorstwa. Dzięki tego typu usługom kredytowym otrzymacie Państwo najlepsze rozwiązania w doskonałej cenie, co zapewni stabilne działanie firmy.

Kredyty Inwestycyjne Inwestycje zawsze wymagają wkładu finansowego. Czasem w firmie brakuje pieniędzy na inwestowanie, dlatego konieczne jest w tym wypadku pokrycie inwestycji środkami pieniężnymi z odpowiedniego źrodła. Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów kredytowych w zakresie inwestycji w firmie. Inwestycje mogą być oparte na środkach trwałych, jak również na specjalizacyjnym oprogramowaniu, czy też po prostu szkoleniach kadry pracowniczej.

Leasing Faktoring

Leasing Faktoring

Produkty leasingowe - to jedne z naszych flagowych produktów w zakresie pośrednictwa. Posiadamy bardzo szeroką ofertę, która pozwala na dostosowanie leasingu do potrzeb indywidualnych. Leasing może dotyczyć zakupu środków trwałych do firmy, maszyn, urządzeń, oprogramowania, czy też floty samochodów. Produkty leasingowe oferowane przez nas to bardzo solidnie dobrana grupa produktowa zapewniająca pokrycie finansowe inwestycji w każdej firmie.

Faktoring - obawiacie się Państwo o problemy z płatnościami? Nic dziwnego. W wielu branżach jest to sytuacja nagminna. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę produktową opartą o faktoringowanie firm i przedsiębiorstw. Otrzymacie Państwo doskonałą ofertę produktową, głęboko powiązaną z zabezpieczeniem Państwa należności. Faktoringowanie pozwala ze spokojem patrzeć w przyszłość – jest gwarancją stabilności finansowej firmy. Posiadamy korzystną i niezwykle obszerną ofertę tego typu produktów.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy deweloperów, biura nieruchomości, inne biura kredytowe. Nasz oferta skierowana jest do firm i osób indywidualnych.
Współpracę podejmujemy ze wszystkimi, którzy zainteresowani są kooperacją z solidną firmą.

Nasi dotychczasowi kontrahenci cenią sobie otwartą współpracę i doświadczenie, a także profity ze współpracy z nami. My natomiast dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przynosiła obopólną korzyść.

Nasze Placówki

Katowice

Gliwicka 228 lok. A10
40-860 Katowice
tel. 535 830 760

Warszawa

Al. Jerozolimskie 87 Pok. 503
02-001 Warszawa
tel. 880 185 397

Łodź

Rewolucji 1905 r. 64 lok. 5
91-003 Łódź
tel. 535 830 760

Dane Kontaktowe


ul. Gliwicka 228 lok. A10
40-860 Katowice

 535 830 760
  biuro@bit-finanse.pl

REGON: 363502826
NIP: 6342853944
KRS: 0000596845

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz. Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.

Wysyłając Formularz wyrażają państwo zgodę na zgodę na przesłanie oferty handlowej oraz przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu powyżej, dla potrzeb niezbędnych do kontaktu zwrotnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)*